Bibaleze.si

Mož ji da 100.000 evrov na mesec, da je lahko dobra mama

E.R.

Trači

0
27. 03. 2024 09.52

Georgina Rodriguez, žena nogometaša Christiana Ronalda, je pred kratkim praznovala 30. rojstni dan in ob tej priložnosti znova pokazala razkošje, ki ga uživa vsak dan.

Georgina Rodriguez

"Sovražijo me, ker sem bogata," je rekla Georgina Rodríguez v odgovoru na poročila, da med ljudmi ni priljubljena.

Res pa je, da je Georgina zaslovela šele, ko se je zaročila s Cristianom Ronaldom. Od takrat so potovanja in razkošje pomembni sestavni deli njenega življenja.

Govori se, da se je par srečal v trgovini Gucci, kjer je bila Georgina prodajalka, Cristiano pa je prišel pomerit obleke. Pozneje sta šla skupaj ven in ostalo je postalo zgodovina. Par je od takrat nerazdružljiv. 

To je Georgina, ki živi kot žena znanega nogometaša, z eno razliko – nista poročena.

Ob gledanju Netflixovega dokumentarca lahko sklepamo, da Georgina igra pomembno vlogo v življenju Cristiana Ronalda – je mati njegovih otrok.

Dva je dobil z njo, tri pa preko nadomestne matere. 

Zato, da bo lahko čim boljša mati, ji Christiano Ronaldo mesečno nakaže 100.000 evrov. Poleg tega pa sama s svojim poklicem spletne vplivnice služi v povprečju še dodatnih 8.000 evrov na mesec. 

Morda se njeno življenje zdi kot pravljica, vendar je pomembno poudariti naslednje:  Cristiano Rondalno je zelo redko njo. 100-odstotno je predan svoji karieri in vedno trenira ali pa je izoliran od družine, da svojemu telesu omogoči odmor od treninga.

Druga pomembna stvar, ki jo je zaznamovala, pa je, da je Georgina doživela veliko tragedijo. Njen otrok je umrl med porodom. Nekaj mesecev se je trudila okrevati, a ker ni hotela pokazati, kako trpi, se je pretvarjala, da je vse v redu ...

"Zavist je občutek, ki uničuje ljudi, ker jih napolni s sovraštvom in zagrenjenostjo. Da, mnogi me ne marajo, tudi Christiana ne marajo, zavist jih bo ubila, ker sem bogata ," je dejala Georgina Rodríguez za The Sun.

Dandanes se zdi, da ima Georgina vse, ne tako dolgo nazaj pa je odraščala v revščini, v skromni hiški v veliki družini. Najstrašnejši del njene življenjske zgodbe je dejstvo, da je njen oče prodajal mamila in bil zaradi tega 10 let v zaporu. Toda Georgina o tem ne govori javno.

Vir: stil.kurir.rs

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.

Komentarji (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV
Bibaleze
Bibaleze
SLEDI NAM:
Bibaleze.si
Oglaševanje Uredništvo PRO PLUS Moderiranje Piškotki Politika zasebnosti Splošni pogoji Pravila ravnanja za zaščito otrok
ISSN 2630-1679 © 2024, Bibaleze.si, Vse pravice pridržane Verzija: 855