Leto dni pozneje ima mala Gabi Zaharinova že skoraj 6.000 sledilcev, idejo za to pa je njena mamica, Denica Caneva, dobila kar v domači Sofiji, kjer so jo zaradi videza deklice ustavljali na vsakem koraku. 'Moja starejša hči Ivona je že pred porodom sanjala o sestrici, ki bi ji delala pričeske in mislim, da se ji je ta želja zagotovo izpolnila,' je povedala ponosna mamica. Ivona ma sicer povsem običajne lase, prav tako vsi ostali v dekličini družini.
Denica se spominja, kako je med nosečnostjo čutila močno željo po pikantni hrani, a ne verjame, da ima uživanje takšne hrane vpliv na otrokove lase. Kljub vsemu ji je všeč, da jo ljudje ustavljajo, prav tako pa so ji že zaposleni v porodnišnici povedali, da česa takega še nikoli niso doživeli.
Že pred časom pa je svetovno javnost navdušila tudi japonska deklica Chanco, ki je s svojo bujno pričesko na svoj Instagram privabila že skoraj 400.000 ljudi. Več o njej si preberite TUKAJ.
Komentarji (0)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV