Bibaleze.si

Dela ponoči, da je lahko čez dan z dvojčkoma

B.R.

Svet slavnih

0
21. 02. 2025 05.00

Vzgoja dvojčkov prinaša posebne izzive, še posebej ko se usklajujejo osebni in poklicni cilji, kot je prehod v novo službo ali pomemben karierni premik. Tega se zaveda tudi ameriški zvezdnik.

George Clooney

Ameriški zvezdnik George Clooney se je za nekaj časa odmaknil iz Hollywooda ter se odločil, da gre na Broadway. Igralec, ki je najbolj znan po svojih ikoničnih vlogah v ER in Oceanovih 11, bo nastopil v gledališki predstavi Good Night, and Good Luck. Zaradi tega se je z družino iz idiličnega doma v Provansi preselil na Manhattan.

George in njegova soproga Amal Clooney sta starša sedemletnima dvojčkoma, Alexandru in Elli, in sta znana po tem, da svoje življenje prilagajata otrokoma. Med nastopom v The Late Show with Stephen Colbert je zvezdnik spregovoril tudi o tem, kako se otroci prilagajajo vsem tem spremembam. "Obožujeta New York ... kako ga ne bi, to je New York City!" Ponosni očka pa je navdušen tudi nad edinstvenim urnikom, ki prihaja z njegovo vlogo na Broadwayu. "Igrati v gledališki predstavi je dobro tudi zaradi urnika, ker delam ponoči, čez dan pa vidim otroka, tako da je to čudovito."

George in Amal Clooney, eden najbolj ikoničnih hollywoodskih parov, sta zelo zasebna, ko gre za njuno družinsko življenje. Kljub njuni ljubezni do zasebnosti pa sta občasno delila nekaj sladkih anekdot o svojih 7-letnih dvojčkih.

Ella in Alexander sta se rodila v bolnišnici St. Mary's v Londonu, kjer so se rodili tudi otroci princa Williama in Kate Middleton. George, ki je pri 56 letih prvič postal oče, je iskreno delil svoje občutke o starševstvu: "Bilo je divje," je priznal. "Vse je samo ideja, dokler ni realno. Kot ja, postal bom starš, in si nenadoma si rečeš, hudirja. Sem starš!'"

Čeprav sta dvojčka večinoma zaščitena pred javnostjo, zvezdnik občasno deli kakšno zanimivost iz njunega življenja. Kot na primer Alexander, starejši dvojček za le eno minuto in 49 sekund, že kaže znake igrivega smisla za humor. Po besedah igralca ima sin zabaven običaj, da potrka na njegova vrata, in ko ga vpraša, kdo je, odgovori: "To sem jaz, Alexander Clooney." To Georgea vedno spravi v smeh. Njegova igrivost se tu ne konča – Alexander naj bi bil popolnoma nezainteresiran za očetovo slavo, tudi ko je izvedel, da je George nekoč igral Batmana, mu je hladno odgovoril, da on ni več pravi Batman.

Za Ello pa je dejal, da je bolj tihe narave v primerjavi z njenim bratom ter da si z mamico deli nepopisno vez. Večkrat je tudi dejal, kako zelo je podobna svoji mamici. "Moja hči je točno taka kot Amal, ima velike lepe oči ... To je neverjetno."

Vir: hellomagazine

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.

Komentarji (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV
Bibaleze
Bibaleze
SLEDI NAM:
Bibaleze.si
Oglaševanje Uredništvo PRO PLUS Moderiranje Piškotki Politika zasebnosti Splošni pogoji Pravila ravnanja za zaščito otrok
ISSN 2630-1679 © 2024, Bibaleze.si, Vse pravice pridržane Verzija: 749