Bibaleze.si

'Obiščite' mesto, v katerem živijo dinozavri

Bibaleze.si

Oto

0
05. 07. 2021 08.01

Za vse 'dinonavdušence' imamo veselo novičko! Na priljubljen otroški program prihaja risanka o dinozavrski družinici Zaver, ki bo navdušila vse male ljubitelje dinozavrov. Več o risanki pa si preberite v spodnjem besedilu.

Dinocity

V četrtek, 8. julija, ob 18.40 na priljubljeni otroški program OTO premierno prihaja nova risanka Dinomesto, ki bo navdušila vse ljubitelje dinozavrov. Risanka se odvija v mestu, v katerem bivajo dinozavri, med njimi tudi ljubka družinica Zaver, ki jo sestavljajo mama, oče, 10-letna Tinka in 5-letni Rokec

Gre za običajno in spoštovano družino, ki se ji zaradi majhnih dinozavrčkov življenje spremeni v eno samo veliko pustolovščino, naše človeške malčke pa spravi v dobro voljo. Pridružite se navihani druščini dinozavrčkov in vstopite v svet domišljije – v četrtek zvečer na programu OTO.

Dinomesto in družinica Zaver.
Dinomesto in družinica Zaver.FOTO: OTO

V prvem delu risanke bosta navihana dinozavrčka Rokec in Tinka ugotovila, kako hitro po zalivanju rastejo rože, in ravno tako hitro bosta dobila sijajno zamisel! Zalila bosta vse, kar imata rada, da bo tega še več! Najprej sladoled, nato torto in celo Krakca ... Smeh in zabava sta zagotovljena.

Tinka in Rokec.
Tinka in Rokec.FOTO: OTO
UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.

Komentarji (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV
Bibaleze
Bibaleze
SLEDI NAM:
Bibaleze.si
Oglaševanje Uredništvo PRO PLUS Moderiranje Piškotki Politika zasebnosti Splošni pogoji Pravila ravnanja za zaščito otrok
ISSN 2630-1679 © 2024, Bibaleze.si, Vse pravice pridržane Verzija: 863